info@adelkabin.com (0322) 429 15 15

Hakkımızda

Hakkımızda

Adel Kabin 2004 yılında Adana’da kurulmuştur. Firmamız çok güçlü bir tasarım departmanına sahip olup, pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için yeni ürünler tasarlamaktadır. Firmamız üretim ve faaliyetlerine devam etmekte olup asansörde can güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ve çağdaş hizmet prensibimiz ile siz sayın çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

 

Günümüz teknolojisini takip ederek ve sektörümüzün sayılı lider firmalarından biri olarak kaliteli ve dürüst çalışma politikamızdan ödün vermeden sizlere daha iyi çalışma çözümleri sunmaktadır. Teknik personelimizin konusunda sertifikalı ve tecrübeli ustalarımız ve son kontrol ekipleri ile her konuda olduğu gibi işçilik kalitesine de çok önem vermektedir. İnanıyoruz ki mükemmel kalitemiz, iyi servis sağlamamız ve rekabet edilemeyecek fiyatlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi cevap veren firmayız.

Kabin

Kabin, asansörün ilk ve en önemli elemanı olarak sistemde yerini almaktadır. Kabinin konforu, malzeme seçimi, dizaynı, yapılan asansörün teknoloji ve kalitesi hakkında ilk mesajları veren unsurlardır. Firmamız bu özellikleri sebebiyle kabin imalatına hem teknik açıdan hem de görsel açıdan gerekli önemi vermektedir. İmalat aşaması boyunca müşteri talepleri ve zevki dikkate alınmaktadır.

Scroll to Top